Bilgisayar Üzerinden Letgo Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

 Letgo Hesap Silme İşlemi

Letgo hesap silme uygulama kullanıcı tarafından sıkça araştırılmakta ve çözümü bulunamamaktadır. Uygulamanın kullanıcı sayısı çok fazla olduğu için uygulama geliştiricileri de silmenizi istemeyecektir. Bu nedenle Letgo müşteri hizmetlerine ulaştığınızda hesabı silmemeniz için elinden geleni yapacaktır. Ancak elbette Letgo hesabı silme işleminin oldukça kolay yöntemi de bulunmaktadır.

Bilgisayardan uygulama hesabınızı silmek için bazı adımları başarıyla geçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda bilgisayar üzerinden Letgo hesap silme linki ile birlikte hesabınızı tüm bilgileriyle birlikte ortadan kaldırmayı göstereceğiz.

Hesabınızı Silmeden Önce Yapmanız Gerekenler

Hesabınızı Silmeden Önce Yapmanız Gerekenler

Uygulamayı silme adımına geçmeden önce kişisel bilgilerinizi hatırlamanızda fayda var. Günlük hayatta çok fazla sosyal medya platformu kullanılması nedeniyle bilgiler unutulabilir. Bu nedenle öncelikle kişisel bilgilerinizi teyit edip profil resminizi kaldırmanızı önermekteyiz. Bunun yanı sıra hali hazırda sattığınız bir ürün varsa bununda satışını iptal etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemleri başarıyla yaptıktan sonra Letgo hesabı silme işlemlerine geçebilir ve tüm kişisel verilerinizi kaldırabiliriz.

Letgo Hesap Silme Linki ile Tüm Bağlantılarınızı Kaldırın

Uygulama üzerinden tüm verilerinizin silinmesini istiyorsanız öncelikle uygulamaya giriş yapmakla başlayabilirsiniz. Çünkü uygulamaya dair bir hesap silme bağlantısı veya linki bulunmamaktadır. Hesabınızı tamamen uygulama üzerinden silmek için sadece uygulamayı kullanmanız ve gerekli adımları izlemeniz yeterlidir. Uygulamaya kayıt olurken kullandığınız bilgilerle giriş yaptıktan sonra “Sıkça sorulan sorular” kısmına girmelisiniz. Daha sonra bu bölümden “Teknik destek ve Bug raporu” kısmına geçerek kısa bir not yazmamız gerekecek.

Bu kısma giriş yaptıktan sonra artık Letgo hesap silme bölümüne ulaşmış oluyoruz. Rapor içerisinde konu olarak göze çarpan bölümde “Profil düzenle/sil” bağlantısı seçiyoruz. Bu kısma neden uygulamayı silmek istediğimizi kısa ve net bir şekilde belirtiyoruz. Bu aşamadan sonra Letgo müşteri temsilcilerinden birisi kısa süre içerisinde sizinle görüşmek isteyecektir. Uygulama geri dönüt mekanizmasına göre müşteri temsilcisine de bilgi vermelisiniz ve daha sonra uygulama üzerinden bilgileriniz silinecektir.

Yorum yapın