Hakkımızda

Letgo İndir, 2022 yılında yenilenen ara yüzü ile kurulmuş Letgo uygulamasının tanıtımını yapan bir sayfadır. Site üzerinden yapılacak olan indirme veya farklı işlemler için yönlendirmelerin tamamı Letgo Pre. Ltd. şirketine olacaktır. Dolayısıyla Letgo İndir içerisinde bulacağınız tüm içerikler de sadece en güncel haberleri ve uygulamanın pratik kullanımını sunmaktadır. Uygulama üzerinde Letgo indir olarak satış yapılmamaktadır veya siteden bir satış sayfasına yönlendirme yapılmamaktadır.

İnternet sitemiz Letgo uygulaması üzerinden yürütülen 2. el alışverişe içerik üreterek katkıda bulunmayı amaç edinir. Ancak alışverişler üzerinde tüm hak ve gelirler Türkiye’de 2. el alışveriş konusunda en çok tercih edilen Letgo uygulamasına aittir. Letgo İndir üzerinde, Letgo uygulaması üzerinde satış, kargo işlemleri, uygulamanın nasıl indirileceği ve kullanımı konusunda pratik bilgiler bulunur.

Değerlerimiz:

Letgo İndir faaliyetleri bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile Letgo uygulaması üzerinde doğru, etik ve şeffaf bilgiler sağlamayı amaç edinmektedir. Bu bağlamda tüm üye, ziyaretçi ve iş ortaklarına karşı, T.C ilgili yasaları ışığında değerler üretmeyi prensip olarak kabul etmiştir.